Lisa ostukorvi21,90 €

Mustas või valges klaasis Lumilill küünal kristalliga. 

PS! Kristalli soov edasta palun tellimust vormistades märkuste lahtrisse. Valikutes on: roosa kvarts, mäekristall, ametüst ja lepidoliit.

Küünlale saad lisaks juurde tellida ka kinkekarbi, et vajadusel oleks tellimus juba valmis kingitus! Kinkekarbi leiad siit: https://www.lumilill.ee/tooted/kuunlad/kinkekarp

ROOSA KVARTS – armastuse kristall. Aitab tuua Sinuni armastust, aitab Sul armastada ja armastatud olla ning armastust vastu võtta. Sobib laste tuppa, kaitseb halbade unenägude eest, peletab hirmu üksinda magama jäämise ees. Roosa kvarts leevendab stressi. See on ka üks viljakuse kristallidest.

AMETÜST – rahu kristall. Hea valu, eelkõige peavalu, leevendaja. Raskete emotsionaalsete olukordade leevendaja. Kaitseb vigastuste, varaste ja haiguste eest. Suurepärane kaitseamulett reisijatele. Hea une tooja. Aitab tervendada kodu aurat. Hoides ametüsti lapse toas, annab see lapsele hingerahu ja tasakaalustab tema äkilist loomust. On üks olulisemaid terveduskristalle.

MÄEKRISTALL – puhastab ja tasakaalustab energiavälja. Mäekristall on takistuste vabastaja ja energiate ehk elu liikuma viija. Seda kristalli peetakse kõige võimsamaks tervendajaks ja energiate tasakaalustamiseks. Hoia kristalli enda läheduses. Mida lähemal on kristall kehale, seda tugevam on tema mõju. Kristall võtab ära kogu negatiivse energia, mis on suunatud tema omanikule. Valu korral aseta kristall valutavale kohale kuni valu on kadunud. Mäekristalliga saab puhastada ja laadida teisi kristalle. Mida rohkem on Sul mäekristalle, seda paremat elu Sa elad. See kristall suudab iga inimese õiges suunas liikuma viia, vabastab hirmudest.

LEPIDOLIIT – Suur abiline rasketel aegadel elus. Aitab neid, kes liialt muretsema. Aitab üle saada traumadest. Aitab unenägudel meenuda ja neid lahti seletada. Rahustav kristall.

Põlemise aeg ca 46 h

Netokaal 215 g

Toodete valmistamise aeg on 3-5 tööpäeva + transpordi aeg.

Iga toode valmib käsitööna, seetõttu võib esineda erinevusi küünalde kaunistamisel!


KASUTUSJUHEND: enne küünla süütamist, eemalda kaunistused küünlalt. Põleta esimesel korral küünalt 2-3 tundi, et vaha saaks sulada kogu pealispinna ulatuses. Nii ei teki küünla keskele süvist. Kui esimesel korral küünal õigesti põleda ei saa, ei põle ta ilusasti ka edaspidi. Enne uut küünla süütamist, lõika tahti veidi lühemaks. Kui taht tahmab, kustuta küünal, lõika tahti lühemaks ja süüta küünal uuesti. Kui küünla klaasi äärtesse jääb sulamata vaha, siis saad selle vaha sulanud vaha hulka lükata mõne tulekindla pulgaga. Ära jäta kunagi küünalt põlema järelvalveta ega lemmikloomade ja väikelaste lähedusse. Tuli on ohtlik!